E shitur
Foto e Kamerë Logitech C270
Foto e Kamerë Logitech C270
Foto e Kamerë Logitech C270
Foto e Kamerë Logitech C270
Foto e Kamerë Logitech C270

Kamerë Logitech C270

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
54.50 €
44.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 37.71 €
Ju kurseni 10.00 €
-19%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kamera Logitech C270 me cilësi të lartë HD dhe mikrofon që shtyp zhurmën në sfond. Kjo kamerë mund të kryeje video thirrje për pjesën më të madhe të mesazheve. Lejojani vetes luksin për të komunikuar me një kamera me cilësi të lartë dhe me kualitetit të lartë optik, të cilat mund të përdoren për të xhiruar video me cilësi HD deri në 720p. Kjo pajisje është ideale për video biseda dhe kështu mund edhe të komunikoni edhe t'i shihni miqtë tuaj që gjenden në largësi. Kjo kamerë është e pajisur me teknologjinë RightLight, program ky që mundëson ndriçim më cilësor. Disponon port lidhës USB 2.0, mundësi lidhjeje me notebook, LCD dhe KRRT.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizim zëri:
Po
Incizim të imazheve:
Po
Video inçizues:
Po
Rezolucioni:
1280 x 720
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
25
Teknologjia:
USB
Uebfaqja e prodhuesit:
logitech.com
Përqindja e dështimit:
0,70 %
Data e lansimit:
10 Maj 2011
Besueshmëria:
99 %
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206064201
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kamerë Logitech C270
44.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo