1 / 5
E shitur
Foto e Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A
Foto e Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A
Foto e Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A
Foto e Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A
Foto e Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A

Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
36.50 €
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.92 €
Ju kurseni 13.00 €
-36%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi i makinës Belkin është një ndihmës i shkëlqyeshëm për udhëtimet, të cilin mund ta lidhni lehtësisht në një makinë ose kamion. Ai mbështet shumicën e celularëve inteligjentë, tabletëve dhe aksesorëve USB-A dhe falë treguesit LED, shpejt mund të zbuloni nëse pajisja është e lidhur ose jo. Përveç kësaj, materiali cilësor garanton jetë të gjatë dhe qëndrueshmëri të lartë. Pako përfshin kabllo USB-A dhe microUSB.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Lajmërues LED:
Karikim pa kabllo:
Jo
Besueshmëria:
100 %
Lloji i fundit të kabllos:
MicroUSB
Lansuar:
23. 2. 2021
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
745883790463
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Belkin 2xUSB-A, 24W, i zi + kabllo microUSB/USB-A
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo