1 / 5
E shitur
Foto e Karikues i dyfishtë Patona  për Nikon EN-EL14 me LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona  për Nikon EN-EL14 me LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona  për Nikon EN-EL14 me LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona  për Nikon EN-EL14 me LCD, USB
Foto e Karikues i dyfishtë Patona  për Nikon EN-EL14 me LCD, USB

Karikues i dyfishtë Patona për Nikon EN-EL14 me LCD, USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
35.50 €
34.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.24 €
Ju kurseni 1.00 €
-3%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky karikues kompakt është krijuar për të ngarkuar deri në 2 bateri në të njëjtën kohë, pavarësisht nëse bateritë kanë të njëjtin kapacitet. Kjo pajisje posedon një tregues LCD që tregon statusin aktual të ngarkimit të baterisë, si dhe është prodhuar sipas standardeve më të larta evropiane të cilësisë. Karikuesi mundësohet përmes portit mikro USB, USB-A ose USB-C. Përdor tension hyrës: DC 5 V / 2 A dhe dalës: 2 x 8.4 V / 600 mA. Për më tepër, është e përputhshme me baterinë: Nikon EN-EL14, EN-EL14A, ENEL14, dhe e pajtueshme me: Nikon 1 V1 D3100, D3200, D5100, D5200, D5300, P7000, P7100, P7700, P7800.
Lansuar:
28. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Bateri, kamerë
Kodi:
PT141622
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655213448
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues i dyfishtë Patona për Nikon EN-EL14 me LCD, USB
34.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo