1 / 6
Foto e Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
Foto e Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
Foto e Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
Foto e Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
Foto e Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
Foto e Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë

Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
345.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 292.80 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
345.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.79 €/muaj

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me karrigen e lojërave Diablo X-Horn 2.0, ju mund ta ktheni vendin tuaj afër tavolinës në një strofull të vërtetë lojtari. Pra, merrni atë në dhomën tuaj, por së pari hidhini një sy zgjidhjeve të fundit për rehati dhe ergonomi të përsosur që Diablo ka përgatitur për ju. Mbështjellësja e saj është bërë nga lëkura artificiale e qëndrueshme dhe rezistente, me cilësi të lartë, rezistente ndaj gërryerjes dhe e këndshme për prekjen. Gjithçka që ju nevojitet është një leckë e lagur dhe karriga është përsëri e re. Qepja e fortë siguron përdorimin për shumë vite pa ndryshuar elasticitetin e lëkurës artificiale. Kur jeni në kompjuter keni nevojë për rehati, kështu që karriga është e pajisur me shkumë HR ekstra-fleksibël. Kjo do të thotë edhe më shumë rehati për fëmijët tuaj kur mësojnë ose luajnë lojëra. Ulësja e karriges së re X-Horn është e gjerë dhe e rehatshme, kështu që një ulja e gjatë në kompjuter tani do të jetë shumë më e këndshme. Diablo është ekspert në kombinimin e rehatisë dhe ergonomisë së shëndetshme. Garancia është një jastëk cilësor i qafës, i cili garanton rehati dhe mbështet shtyllën kurrizore. Ky është një element shumë i rëndësishëm sepse një kokë e mbajtur siç duhet është themeli. Kjo shmang dhimbjet e shpinës dhe lodhjen. Shkuma fleksibël memori e jastëkut përshtatet në mënyrë ideale me formën dhe presionin e kokës. Kjo karrige ka një jastëk të mesit me të vërtetë të një cilësie të lartë - më të gjerë, më të madh dhe të rregullueshëm "të padukshëm" që mund të lëvizë lart e poshtë. Kjo veçori do të mbështesë ijet tuaja dhe do të sigurojë një pozicion ergonomik dhe të saktë para kompjuterit. Mbështetëset e krahëve janë Hybrid 3D - ato mund të pozicionohen poshtë, lartë, majtas, djathtas, përpara dhe pas.
Lansuar:
28. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
RAM:
Metal
Mbulesë:
Lëkurë PU
Korniza:
Plastikë
Kodi:
5902560336986
Pesha kg:
25
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Besueshmëria:
100 %
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
90
Doreza të lëvizshme mm:
70
Prodhuesi:
Diablo Chairs
Ngjyra:
Bardhë, zi
EAN:
5902560336986
5

1 Vlerësime

Ardian 3.8.2021 3:28 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karrige Diablo X-Horn 2.0, e zezë / bardhë
345.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo