1 / 7
E shitur
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
Foto e Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë

Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
207.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 192.13 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
207.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.29 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kasë përkrah pllakëzat amë të tipit ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e disqeve me dimensione 2.5 "(7x) dhe 3.5" (3x), si dhe është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve. Gjatësia maksimale e kartelave është 432 mm, kurse lartësia maksimale e ftohësit të CPU 185 mm. Përveç kësaj, kasa ka pozicionet shtesë edhe për tetë ftohës me madhësi 140mm, ku tri janë të instaluara. Pjesa e përparme e kasës ka dy porte 3.5mm jack, një port USB 3.1 Gen 2 Type-C dhe dy porte USB 3.2 Gen 1 Type-A.
Lansuar:
25. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-C 3.1 Gen 2 (1x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Materiali:
Çelik, plastikë
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, ballore ajrosëse, filter për pluhur, hapësirë vertikale për GPU
Parametrat e energjisë:
Nuk ka furnizim me energji, mbështet standardet ATX, në pjesën e poshtme
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (7x), brendshëm 3,5" (3x)
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240/360mm, i përparëm 120/140/240/280/360/420mm, i pasëm 120/140mm
Hapësira për ftohës:
Sipërm 3x120/140mm, përparëm 3x120/140mm, PSU 1x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Kodi:
BG039
Numri i ftohësve të montuar:
3
Pesha kg:
12,59
Gjerësia mm:
281
Lartësia mm:
553
Trashësia mm:
539
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia maksimale e kartës mm:
432
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
185
Ftohës të integruar:
3x140mm
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm, 420mm
Madhësia e hapësirave të lira për ftohës:
120mm, 140mm
Prodhuesi:
be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
9
EAN:
4260052188378
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë kompjuterike Be quiet! Silent Base 802, e zezë
207.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo