1 / 5
E shitur
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi
Foto e Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi

Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
16.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.98 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Celularët janë pajisje delikate andaj duhet t'i kushtohet vëmendje kujdesit ndaj tyre. Ky këllëf mbrojtës është i duhuri për ju. Përbëhet nga lëkura cilësore PU dhe mbron celularin nga dëmtimet dhe papastërtitë pa e penguar funksionalitetin e tij. Mbyllet përmes magnetit. Për më tepër brenda tij ka hapësirë të dobishme për ruajtjen e kartelave apo parave.
Lansuar:
25. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi10 Lite
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Materiali:
Lëkurë PU
Kodi:
FIXOP-534-BK
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Zezë
Lloji i mbështjellësit:
Me kapak
EAN:
8591680112128
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Këllëf mbrojtës FIXED për Xiaomi Mi10 Lite, i zi
16.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo