Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Apple iMac, 23.5", Apple M1, 8GB RAM, 256GB SSD, Apple 8-bërthamësh, i gjelbër

Kodi i produktit:
921496ist
Bluetooth:
Prodhuesi:
Apple
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,829.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 152.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

iMac i ri është një hap i madh përpara në ekosistemin e ri të Apple me përdorimin e platformës së fuqishme M1, i cili ka një performancë të shkëlqyeshme në një dizajn të ri me teknologji të lehtë për tu përdorur. Pikërisht atë që prisni nga një iMac i ri.

Poashtu, ky kompjuter posedon një ekran Apple iMac 24, 4.5K Retina AiO me diagonale 23.5 "dhe një rezolucion 4.5K prej 4480 × 2520 pikselë. Performanca e tij është e ndërtuar në një procesor 8-bërthamor Apple M1 me GPU 8-bërthamë dhe 16-bërthamësh Neural Engine dhe gjithashtu përfshin 8 GB RAM. Ndërsa, për sistemin, të dhënat dhe aplikacionin janë të dizajnuara 256 GB SSD, kamera të integruar FaceTime HD 1080p dhe WiFi për komunikim wireless Gigabit Ethernet, duke përfshirë Bluetooth 5.0 2x Thunderbolt 4 / Type-C. Përveç kësaj, Apple iMac 23.5", 4.5K Retina M1 posedon 2 porte USB-C 3.1 / 3.2 Gen 2 dhe 3.5 mm për kufje, si dhe operon me sistemin operativ Big Sur.

Përmbajtja në paketim: iMac, tastierë Apple Magic me Touch ID, maus Apple Magic, adapter 143W, kabllo rryme (2m), kabllo USB-C/Lightning

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
23,5
Drive Optik:
Jo
EAN:
194252124123
Energjia elektrike maksimale W:
143
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
547
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 8-bërthama
Kodi:
MGPH3CZ/A
Lartësia mm:
461
Lëvizshme:
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i hard dsikut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë)
Lloji i procesorit:
Apple
Mbështet DisplayPort:
Memoria maksimale GB:
8
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
3
Përmbajtja në paketim:
Adapter 143W, iMac, tastierë Magic (Touch ID), maus Magic, kabllo rryme (2m), kabllo USB-C/Lightning
Pesha kg:
4.46
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
4480 x 2520
Rezolucioni i kamerës:
1080p
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Sistemi Operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Slot për memorie:
Nuk ka
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Thunderbolt 4:
Trashësia mm:
147
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE