Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Gjirafa50 Gaming Knight GC144, Intel Core i5-11400F, 16GB RAM, 1TB SSD, ASUS GeForce RTX 3060, Windows 11

Kodi i produktit:
333902
EAN:
333902333902333902
Frekuenca e memories MHz:
3200
Kartelë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,381.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 115.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompjuteri i lojrave Gjirafa50 Knight GC144 ju sjell një procesor të fuqishëm të gjeneratës së 11-të Intel Core i5 dhe grafikë moderne të lojrave GeForce RTX 3060. Ky kombinim garanton një përvojë të shkëlqyer lojrash me lojërat Full HD dhe ju lejon të shijoni imazhin e përsosur të teknologjisë Ray-tracing. Shijoni vrapimin e shpejtë dhe bëhuni një lojtar profesionist me kompjuterin CZC Knight GC144. Kompjuteri ka 16 GB RAM DDR4 3200 MHz Kingston FURY Beast RGB, një hard disk 1 TB SSD Samsung 870 QVO, kartelë grafike ASUS GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6, portet USB 3.1 / 3.2 Gen 2 Type-A dhe 3.2 Gen 2 Type-A dhe 3.2 Gen 2 Type-C. Ka burim energjie 550W ASUS TUF Gaming 80Plus Bronze.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
333902333902333902
Frekuenca e memories MHz:
3200
Kartelë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE