Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Gjirafa50 Gaming Knight, Intel Core i5, 16GB RAM DDR4, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, i zi

Kodi i produktit:
337031
DisplayPort:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Sistemi Operativ:
Windows 11 Home
RJ-45:
Ray-tracing:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,299.50 
Ju kurseni : 174.00   (13%)
1,125.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 93.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një kompjuter lojrash që plotëson kërkesat për lojra të qeta Full HD. Baza e tij është pllaka amë Asus PRIME H510M-A, e cila ka një procesor 6-bërthamor Intel Core i5-11400F, që punon me frekuencë prej 2.6 GHz ose deri në 4.4 GHz në modalitetin turbo dhe teknologji HyperThreading për shumëfishim më të lehtë të detyrave me aftësinë për të trajtuar deri në dy procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori plotësohet me 16 GB memorie operative RAM të llojit DDR4 me frekuencë 3200 MHz (Kingston FURY Beast RAM). Një disk 1 TB SSD (Kingston A2000) është i gatshëm për sistemin, të dhënat e përdoruesit dhe aplikacionet. Njësia optike nuk është e përfshirë.

Dalja video sigurohet nga kartela grafike Palit Dual GeForce RTX 3050 me 8 GB memorie grafike GDDR6. Furnizimi me energji elektrike sigurohet nga burimi i energjisë 600 W Be quiet! me certifikim 80Plus Bronze. Kasa është SilentiumPC Signum SG1 TG, ndërsa sistemi operativ Windows 11 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DisplayPort:
Drive Optik:
Pa drive
EAN:
337031337031
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3050
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Modeli i procesorit:
11400F(2.6/4.4GHz 6-bërthama/12-threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Prodhuesi:
Gjirafa50
Ray-tracing:
RJ-45:
Sistemi Operativ:
Windows 11 Home
VR Ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE