Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

2në1

2në1

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
789.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Laptop Acer Aspire One 10 (S1003-12Q4), 10.1" IPS, 4GB RAM, 64GB SSD, Intel Atom x5, Intel HD Graphics 400, i zi

E SHITUR

349.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Laptop Acer Nitro 5 Spin (NP515-51-80V1), Intel Core i7, 15.6", 8 GB RAM, 512 GB SSD + 1 TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050, i zi

E SHITUR

1,435.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 119.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Laptop Acer Aspire One 10 (S1003-122B), 10.1", 2GB RAM, 64GB SSD, Intel Atom x5, Intel HD Graphics 400, i zi

E SHITUR

308.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Laptop Acer Chromebook Spin 514 (CP514-1HH), 14'', AMD Ryzen 3, 4GB RAM, 128GB SSD, AMD Radeon Vega 8, i argjendtë

E SHITUR

556.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Laptop HP EliteBook x360 830 G7, 13.3 ", Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics 620, i argjendtë

E SHITUR

1,625.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 135.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Laptop HP Envy x360 15-dr0106nc,15.6'', Core i5-8265U, 16GB RAM, SSD 1TB, i hirtë

E SHITUR

1,174.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 97.88€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Laptop HP Envy x360 13-ar0101nc, 13.3'', AMD Ryzen 5 3500U, 8 GB RAM, SSD 256 GB,i zi

E SHITUR

869.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Laptop HP Pavilion x360 (15-dq0008nc), 15.6'', 8GB RAM, 256GB SSD, 1TB HDD, Core i7, UHD, ari

E SHITUR

1,007.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 83.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Laptop HP EliteBook x360 1030 G3 Touch, 13.3'', 8GB RAM, 256GB SSD, Core i5, UHD, i argjendë

E SHITUR

1,724.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 143.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Laptop HP Pavilion x360 (14-dh0016nc), 14'' Full HD, Intel Core i7, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce MX250, i argjendtë

E SHITUR

1,064.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Laptop Lenovo Yoga 530-14ARR, 14 ", AMD Ryzen 3, 4GB RAM DDR4, 128GB SSD, AMD Radeon Vega 3, i zi

E SHITUR

619.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 4, 14'', 16GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i hirtë

E SHITUR

2,565.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 213.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Laptop UMAX 13Wa Ultra, i hirtë

E SHITUR

-11%
295.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.62€ në muaj  

332.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Laptop HP EliteBook x360 1040 G6, i argjendtë

E SHITUR

1,936.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 161.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Tablet Microsoft Surface Pro 6, Intel Core i5-8250U, 12.3", 8GB LPDDR3, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, platin

E SHITUR

1,192.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Laptop Acer Spin 3 (SP314-53N-52D8), 14", Core i5-8265U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, argjendi

E SHITUR

867.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Laptop HP Pavilion x360 (14-dh0018nc), 14 ", 4GB RAM DDR4, 128GB SSD, Pentium N5000, i artë

E SHITUR

637.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Laptop HP Envy x360 15-ds0005nc, 15.6", Ryzen 7, 16GB RAM, 512GB SSD, Radeon RX Vega 10, i zi

E SHITUR

1,128.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 94.04€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Laptop HP Envy x360 15-dr0004nc, 15.6", Core i7, 8GB RAM, 256GB SSD, GeForce MX250, i argjendtë

E SHITUR

1,119.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 93.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Laptop HP Envy x360 15-dr0005nc, 15.6", Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce MX250, i argjendtë

E SHITUR

1,429.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 119.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Laptop HP Envy x360 15-dr0006nc, 15.6", Core i5, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, i argjendtë

E SHITUR

1,214.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 101.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Laptop HP Envy x360 15-ds0002nc, 15.6", Ryzen 5, 8GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Vega 8, i zi

E SHITUR

926.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Laptop HP Envy x360 15-dr0002nc, 15.6", 8GB RAM, 512GB SSD, GeForce MX250, Core i5, i argjendtë

E SHITUR

1,093.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 91.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE