Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Lenovo 1B210 për laptop 15.6", gri

Kodi i produktit:
361428
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
1919996847676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo 15.6 B210 është një çantë për laptop me diagonale maksimale 15.6 inç. Çanta është bërë nga materiali që largon ujin. Pamja e thjeshtë e kësaj është përshtatur në mënyrë të përkryer me jetën moderne. Çanta ofron hapësirë të brendshme si për një laptop, ashtu edhe për një sërë sendesh të tjera, duke përfshirë libra dhe karikues. Për to shërbejnë një numër xhepash të brendshëm. Ndarja kryesore mund të mbyllet me një zinxhir të cilësisë së lartë. Çanta elegante mund të bartet lehtësisht falë rripave të supeve të mbushura, mund të përdoret edhe një rrip praktik. Pjesa e përparme dominohet nga një copëz me logon e Lenovo.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
1919996847676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
Kodi:
GX40Q17227
Lartësia [mm]:
455
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Poliester
Në dispozicion nga:
15. 11. 2022
Ngjyra:
Gri
Pesha [kg]:
0.47
Prodhuesi:
Lenovo
Trashësia [mm]:
150
Typ:
Çantë shpine

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE