Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "

Kodi i produktit:
299930
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
194850442308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
425,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë ka hapësirë të mjaftueshme për laptop 15,6'' dhe xhepa të brendshëm dhe të jashtëm lehtësisht të arritshëm për kabllo, adapterë, stilolapsa, celular dhe të gjitha sendet tuaja personale. Falë rripave të rregullueshëm dhe një doreze të veçantë, çanta e shpinës është e rehatshme për t'u përdorur. Përmasat 425,4 x 127 x 317,5 mm, pesha 0,46 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
194850442308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
425,4
Kodi:
1X644AA
Lansuar:
6. 10. 2020
Lartësia [mm]:
317,5
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,46
Prodhuesi:
HP
Trashësia [mm]:
127

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE