Foto e Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "
Foto e Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "
Foto e Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "
Foto e Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "
Foto e Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "
Foto e Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "

Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
51.50 €
49.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.95 €
Ju kurseni 2.00 €
-4%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 shtator 2023 - 30 shtator 2023
Kosovë, të tjera
30 shtator 2023 - 02 tetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo çantë ka hapësirë të mjaftueshme për laptop 15,6'' dhe xhepa të brendshëm dhe të jashtëm lehtësisht të arritshëm për kabllo, adapterë, stilolapsa, celular dhe të gjitha sendet tuaja personale. Falë rripave të rregullueshëm dhe një doreze të veçantë, çanta e shpinës është e rehatshme për t'u përdorur. Përmasat 425,4 x 127 x 317,5 mm, pesha 0,46 kg.

Lansuar:
6. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
1X644AA
Pesha kg:
0,46
Gjerësia mm:
425,4
Lartësia mm:
317,5
Trashësia mm:
127
Besueshmëria:
100 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Prodhuesi:
HP
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
194850442308
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Çantë HP Prelude Pro për laptop 15.6 "
49.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo