Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Apple MacBook Air 13.3", M1 8-core, 8GB, 256GB, 7-core GPU, Space Grey

Kodi i produktit:
957572app
Diagonalja e ekranit ["]:
13.3
Pesha [kg]:
1.29
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Space Grey
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,185.00 
Ju kurseni : 216.00   (18%)
969.00 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 80.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e re e MacBook Air nga Apple është një revolucion i vërtetë për sa i takon performancës së këtij laptopi kompakt. Ai ofron të gjitha tiparet dhe veçoritë tuaja të preferuara, por performanca është në një nivel tjetër. Me MacBook Air të ri, ju mund të redaktoni video me rezolucion të lartë e po ashtu të përfitoni nga aplikacionet profesionale.

Pra, ky model revolucionar Apple MacBook Air vjen me procesorin e Apple M1, procesor grafik 7-bërthamor dhe motorin Neural Engine 16-bërthamor. Procesori plotësohet me 8 GB memorie RAM. Ekrani Retina ka diagonale 13.3" IPS dhe rezolucion prej 2560 × 1600 px, me teknologji True Tone dhe gamë të gjerë ngjyrash (P3). Një hard disk 256 GB SSD është i gatshëm për të dhënat e përdoruesit.

Pastaj laptopi ka Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 2x Thunderbolt / USB 4, kamerë FaceTime HD, Touch ID, panel të prekjes Force Touch, lidhës audio 3.5 mm, tastierë Magic dhe konstruksion alumini. Vjen me sistemin operativ macOS Big Sur.

Vlerësimet

Prodhim i vitit 2020
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
194252056370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i diskut SSD GB:
256
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
Mgn63ze/a
Lartësia [mm]:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit::
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E integruar
Lloji i procesorit:
Apple
Materiali:
Alumin
Mbështetje për DisplayPort:
Mbështetje për Power Delivery:
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
Space Grey
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Pesha [kg]:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistem operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Standardet e Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastierë me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
212,4
Versioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE