Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple MacBook Pro 13.3", M2 8-core, 8GB, 256GB, 10-core GPU, Silver

Kodi i produktit:
879087app
Diagonalja e ekranit ["]:
13,6
Lloji i hard diskut:
SSD
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Rezolucioni i ueb kamerës:
720p

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,571.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 130.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij versioni të veçantë të Apple MacBook Pro 13 Touch Bar (M2) është një procesor Apple M2 me 8 bërthama me një GPU me 10 bërthama dhe një motor nervor me 16 bërthama. Procesori përfshin gjithashtu 8 GB RAM. Ekrani 13.3 "Retina IPS ka një rezolucion prej 2560 × 1600 piksele. Një 256 GB SSD është gati për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me teknologji wireless Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0, një palë ndërfaqe Thunderbolt / USB 4, një panel me prekje Touch Bar, lexues të gjurmëve të gishtërinjve Touch ID, kamerë praktike FaceTime HD dhe lidhës audio 3.5 mm. Laptopi përdor macOS si sistemi operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
13,6
Drive Optik:
Pa drive
EAN:
194253138983
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Apple M-Series
Gjerësia [mm]:
304.1
Gjuha e tastierës:
US
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
20
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 10-bërthama
Lloji i hard diskut:
SSD
Modeli i procesorit:
M2(8-bërthama CPU/10-bërthama GPU)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Pa taste numerike:
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ueb kamerës:
720p
Shtrirja e ngjyrave:
DCI-P3 100%
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE