Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lenovo NB IdeaPad 3 15ALC6, 15.6" AMD Ryzen 5 5500U, 8GB RAM, 256GB SSD M.2 PCIe, Integrated AMD Radeon Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
939909td
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit inch:
15.6
Frekuenca GHz:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Zen 2

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Laptopi i hollë dhe i fuqishëm Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 ju lejon të shijoni fuqinë përpunuese që plotëson nevojat tuaja për shumë detyra dhe përdorim të përditshëm të rehatshëm. I pajisur me procesor të arkitekturës Ryzen 5 5500U Zen 2 me orë bazë në 2,1 GHz dhe orë maksimale të rritjes deri në 4,0 GHz. Ka 3MB L2 Cache dhe 8MB L3 Cache, 6 bërthama dhe 12 threads.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit inch:
15.6
Frekuenca GHz:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Zen 2
Kapaciteti i memories GB:
8
Kartë grafike:
AMD Radeon Graphics
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshmeGB:
256
Modeli i procesorit:
5500U
Pesha kg:
1.65
Porte:
HDMI, USB 3.2, USB-C
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920x1080
Wi-Fi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE