Foto e Menaxhues kabllosh horizontal Triton, 19", i zi

Menaxhues kabllosh horizontal Triton, 19", i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.76 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
02 qershor 2023 - 03 qershor 2023
Kosovë, të tjera
03 qershor 2023 - 05 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Triton është e angazhuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, pajisjeve dhe komponentëve të tyre. Në këtë rast, është një panel ankorimi. Ky panel ankorimi horizontal 19" ka një lartësi prej 1U, siguron 6 grepa të mëdha dhe vrima ovale, si dhe është i përshtatshëm për ngarkesa të vogla. Të përfshira në paketë janë 4 vida M6 x 10, rondele plastike dhe M6.
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X16-A1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Triton
EAN:
8595105047378
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Menaxhues kabllosh horizontal Triton, 19", i zi
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo