Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Asus X550, K550, Li-Ion, 14.4V, 2900mAh

Kodi i produktit:
262109
Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450L, ASUS A450L, ASUS A450L, ASUS A450LD, ASUS A450LD, ASUS A450VN, ASUS A450VB, ASUS A450VE, ASUS A550, ASUS A550 ASUS A550, ASUS A550J,
EAN:
8591849070771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2900

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe gjithmonë ka një kohë për ta zëvendësuar atë. Ju mund të zgjedhim midis një baterie origjinale ose një alternative që është më e përballueshme. AVACOM ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për një sërë pajisjeve. Bateria përmban qelizat me kapacitet të lartë Panasonic. Kjo bateri ka tension 14.4V dhe kapacitet 2900mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450, ASUS A450L, ASUS A450L, ASUS A450L, ASUS A450LD, ASUS A450LD, ASUS A450VN, ASUS A450VB, ASUS A450VE, ASUS A550, ASUS A550 ASUS A550, ASUS A550J,
EAN:
8591849070771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2900
Kodi:
NOAS-X550-P29
Lansuar:
4. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
14.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE