Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për Dell Inspiron 13R / 14R / 15R, M5010 / M5030, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh

Kodi i produktit:
262179
Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 13R, Dell Inspiron 13R 3010-D330, Dell Inspiron 13R 3010-D370HK, Dell Inspiron 13R 3010-D370TW, Dell Inspiron 13R 3010-D381, Dell Inspiron 13R 3010-D430, Dell Inspiron 13R 3010-D460HK, D
EAN:
8591849072928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri AVACOM, e cila përbëhet nga qelizat Li-ion. Tensioni dhe kapaciteti: 11.1 V, 5800 mAh. Bateria është dizajnuar për t’u përdorur me Dell Inspiron 13R / 14R / 15R, M5010 / M5030.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 13R, Dell Inspiron 13R 3010-D330, Dell Inspiron 13R 3010-D370HK, Dell Inspiron 13R 3010-D370TW, Dell Inspiron 13R 3010-D381, Dell Inspiron 13R 3010-D430, Dell Inspiron 13R 3010-D460HK, D
EAN:
8591849072928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NODE-IM5N-P29
Lansuar më:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE