Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për Dell Latitude E6220, E6330, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh

Kodi i produktit:
262194
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E6120, Dell Latitude E6220, Dell Latitude E6230, Dell Latitude E6320, Dell Latitude E6320 XFR, Dell Latitude E6330, Dell Latitude E6430s
EAN:
8591849072652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NODE-E62H-P29

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Kjo është një bateri AVACOM, e cila përbëhet nga qeliza Li-Ion. Ajo ka tensioni dhe kapacitet 11.1 V, 5800 mAh. Bateria është dizajnuar për Dell Latitude E6220, E6330.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E6120, Dell Latitude E6220, Dell Latitude E6230, Dell Latitude E6320, Dell Latitude E6320 XFR, Dell Latitude E6330, Dell Latitude E6430s
EAN:
8591849072652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NODE-E62H-P29
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE