Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për Dell Latitude E6400, E6410, E6500, Li-Ion, 11,1V, 5800mAh/64Wh

Kodi i produktit:
262195
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E6400, Dell Latitude E6400 ATG, Dell Latitude E6400 XFR, Dell Latitude E6410, Dell Latitude E6410 ATG, Dell Latitude E6500, Dell Latitude E6510, Dell Precision M2400, Dell Precision M440
EAN:
8591849070719
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NODE-E64N-P29

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 
Ju kurseni : 11.64   (13%)
77.86 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.49 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Bateri AVACOM, e cila përbëhet nga qelizat Litium-Ion. Tensioni dhe kapaciteti: 11.1 V, 5800 mAh, 64 Wh. Bateria është krijuar për përdorim me Dell Latitude E6400, E6410, E6500.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E6400, Dell Latitude E6400 ATG, Dell Latitude E6400 XFR, Dell Latitude E6410, Dell Latitude E6410 ATG, Dell Latitude E6500, Dell Latitude E6510, Dell Precision M2400, Dell Precision M440
EAN:
8591849070719
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NODE-E64N-P29
Lansuar:
6. 6. 2019
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE