Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për HP 440 G0 / G1, 450 G0 / G1, 470 G0 / G1, Li-Ion, 10.8V, 5800mAh

Kodi i produktit:
262192
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP ProBook 440 G0, HP ProBook 440 G1, HP ProBook 445 G0, HP ProBook 445 G1, HP ProBook 450 G0, HP ProBook 450 G1, HP ProBook 455 G0, HP ProBook 455 G1, HP ProBook 470 G0, HP ProBook 470 G1, HP ProBook
EAN:
8591849072706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NOHP-44G1-P29

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një bateri AVACOM, e cila përbëhet nga qeliza Li-ion. Ajo ka tensioni dhe kapacitet 10.8 V, 5800 mAh. Bateria është dizajnuar për HP 440 G0 / G1, 450 G0 / G1, 470 G0 / G1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP ProBook 440 G0, HP ProBook 440 G1, HP ProBook 445 G0, HP ProBook 445 G1, HP ProBook 450 G0, HP ProBook 450 G1, HP ProBook 455 G0, HP ProBook 455 G1, HP ProBook 470 G0, HP ProBook 470 G1, HP ProBook
EAN:
8591849072706
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NOHP-44G1-P29
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE