Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për HP 440 G2, 450 G2, Li-Ion, 14.4V, 2900mAh

Kodi i produktit:
262099
EAN:
8591849071914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2900
Kodi:
NOHP-44G2-P29
Lansuar:
5. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe gjithmonë ka një kohë për ta zëvendësuar atë. Mund të zgjedhim midis një baterie origjinale ose një alternative që është më e përballueshme. AVACOM ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për një sërë pajisjeve. Kjo bateri përmban qelizat me kapacitet të lartë Panasonic.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591849071914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2900
Kodi:
NOHP-44G2-P29
Lansuar:
5. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
14.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE