Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për HP ProBook 4320s / 4420s / 4520s series Li-Ion 10.8V, 4400mAh

Kodi i produktit:
262110
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq 320, Compaq 321, Compaq 325, Compaq 326, Compaq 420, Compaq 421, Compaq 620, Compaq 621, HP ProBook 4320s, HP ProBook 4321s, HP ProBook 4325s, HP ProBook 4326s, HP ProBook 4420s, HP ProBook 442
EAN:
8591849074946
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOHP-PB20-N22

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe gjithmonë ka një kohë për ta zëvendësuar atë. Ju mund të zgjedhni midis një baterie origjinale ose një alternative që është më e përballueshme. AVACOM ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për një sërë pajisje. Bateria përmban qelizat me kapacitet të lartë Panasonic.

Kjo bateri ka tension 10.8V / 11.1V dhe kapacitet 4400mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Compaq 320, Compaq 321, Compaq 325, Compaq 326, Compaq 420, Compaq 421, Compaq 620, Compaq 621, HP ProBook 4320s, HP ProBook 4321s, HP ProBook 4325s, HP ProBook 4326s, HP ProBook 4420s, HP ProBook 442
EAN:
8591849074946
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOHP-PB20-N22
Lansuar:
4. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
310
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE