Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740, Li-Ion, 11.1V, 5800mAh / 64Wh

Kodi i produktit:
262050
Dedikuar për laptopët Acer:
Acer Aspire 4250, Acer Aspire 4250-C52G25Mikk, Acer Aspire 4250-E352G50MI, Acer Aspire 4250G, Acer Aspire 4250Z, Acer Aspire 4251, Acer Aspire 4251G, Acer Aspire 4251Z, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
ENTV43HC, Packard Bell EasyNote LM81, Packard Bell EasyNote LM82, Packard Bell EasyNote LM83, Packard Bell EasyNote LM85, Packard Bell EasyNote LM86, Packard Bell EasyNote LM87, Packard Bell EasyNote
EAN:
8591849067757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetën e saj dhe gjithmonë vjen një kohë për ta zëvendësuar atë. Ne mund të zgjedhim midis një baterie origjinale ose një alternative që është më e përballueshme. AVACOM ofron një gamë të gjerë të baterive alternative me cilësi të lartë për një larmi pajisjesh. Kjo bateri nuk është e pajtueshme me Aspire E1-731, Aspire V3-771, Aspire V3-772, TravelMate P453. Bateria ka tension 10.8V / 11.1V dhe kapacitet 5800mAh. Bateria është Li-Ion, 6 qelizore 64Wh

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Acer Aspire 4250, Acer Aspire 4250-C52G25Mikk, Acer Aspire 4250-E352G50MI, Acer Aspire 4250G, Acer Aspire 4250Z, Acer Aspire 4251, Acer Aspire 4251G, Acer Aspire 4251Z, Acer Aspire 4252, Acer Aspire 4
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
ENTV43HC, Packard Bell EasyNote LM81, Packard Bell EasyNote LM82, Packard Bell EasyNote LM83, Packard Bell EasyNote LM85, Packard Bell EasyNote LM86, Packard Bell EasyNote LM87, Packard Bell EasyNote
EAN:
8591849067757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NOAC-7750-P29
Lansuar më:
5. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
316,5
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11.1
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE