Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Dell Inspiron 13R / 14R / 15R, M5010 / M5030, Li-Ion, 11.1V, 4400mAh

Kodi i produktit:
262180
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 13R, Dell Inspiron 13R (3010-D330), Dell Inspiron 13R (3010-D370HK), Dell Inspiron 13R (3010-D370TW), Dell Inspiron 13R (3010-D381), Dell Inspiron 13R (3010-D430), Dell Inspiron 13R (301
EAN:
8591849075004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NODE-IM5N-N22

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop Dell Inspiron 13R/14R/15R, M5010/M5030. Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 11.1 V dhe kapacitet 4400 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 13R, Dell Inspiron 13R (3010-D330), Dell Inspiron 13R (3010-D370HK), Dell Inspiron 13R (3010-D370TW), Dell Inspiron 13R (3010-D381), Dell Inspiron 13R (3010-D430), Dell Inspiron 13R (301
EAN:
8591849075004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NODE-IM5N-N22
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE