Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Dell Inspiron 14R, Vostro 2421, Li-Ion, 11.1V, 5200mAh / 58Wh

Kodi i produktit:
262178
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 14 (3421), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2306), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2308), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2316), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2408), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2418), Dell Inspi
EAN:
8591849061540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5200
Kodi:
NODE-I1RN-806

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop Dell Inspiron 14R, Vostro 2421. Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 11.1 V, fuqi 58 Wh dhe kapacitet 5200 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 14 (3421), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2306), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2308), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2316), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2408), Dell Inspiron 14 (Ins14VD-2418), Dell Inspi
EAN:
8591849061540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5200
Kodi:
NODE-I1RN-806
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE