Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Dell Latitude E5420, E5530, Inspiron 15R, Li-Ion, 11.1V, 8700mAh, 97Wh

Kodi i produktit:
262168
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 14R (5420), Dell Inspiron 14R (7420), Dell Latitude E5420, Dell Latitude E5420 ATG, Dell Latitude E5420m, Dell Latitude E5430, Dell Latitude E5520, Dell Latitude E5520m, Dell Latitude E5
EAN:
8591849075509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
8 700
Kodi:
NODE-E20H-P29

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop Dell Latitude E5420, E5530, Inspiron 15R . Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 11.1 V, fuqi 97 Wh dhe kapacitet 8700 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 14R (5420), Dell Inspiron 14R (7420), Dell Latitude E5420, Dell Latitude E5420 ATG, Dell Latitude E5420m, Dell Latitude E5430, Dell Latitude E5520, Dell Latitude E5520m, Dell Latitude E5
EAN:
8591849075509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
8 700
Kodi:
NODE-E20H-P29
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE