Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Dell Latitude E5420, E5530, Inspiron 15R, Li-Ion 11.1V 4400mAh

Kodi i produktit:
262166
Besueshmëria:
93 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 14R (5420), Dell Inspiron 14R (7420), Dell Inspiron 15R (7520), Dell Inspiron 7520-5440, Dell Latitude E5420, Dell Latitude E5420 ATG, Dell Latitude E5420m, Dell Latitude E5430, Dell Lat
EAN:
8591849074960
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop Dell Latitude E5420, E5530, Inspiron 15R . Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 11.1 V dhe kapacitet 4400 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
93 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Inspiron 14R (5420), Dell Inspiron 14R (7420), Dell Inspiron 15R (7520), Dell Inspiron 7520-5440, Dell Latitude E5420, Dell Latitude E5420 ATG, Dell Latitude E5420m, Dell Latitude E5430, Dell Lat
EAN:
8591849074960
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NODE-E20N-N22
Lansuar:
4. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE