Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop HP EliteBook 740, 840, Li-Pol, 11.1V, 2700mAh, 30Wh

Kodi i produktit:
262177
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP 420, HP 425, HP 620, HP 625, HP 4320t, HP Compaq 320, HP Compaq 321, HP Compaq 325, HP Compaq 326, HP Compaq 420, HP Compaq 421, HP Compaq 620, HP Compaq 621, HP ProBook 4320s, HP ProBook 4321s, HP
EAN:
8591849068181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2700
Kodi:
NOHP-EB740-P27

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop HP EliteBook 740, 840. Përbëhet nga polimeret e litumit. Ka tension 11.1 V, fuqi 30 Wh dhe kapacitet 2700 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP 420, HP 425, HP 620, HP 625, HP 4320t, HP Compaq 320, HP Compaq 321, HP Compaq 325, HP Compaq 326, HP Compaq 420, HP Compaq 421, HP Compaq 620, HP Compaq 621, HP ProBook 4320s, HP ProBook 4321s, HP
EAN:
8591849068181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2700
Kodi:
NOHP-EB740-P27
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Polimer (Li-pol)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE