Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop HP G56, G62, Envy 17, Li-Ion, 10.8V, 4400 mAh

Kodi i produktit:
262108
EAN:
8591849075189
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOHP-G56-N22
Lansuar:
5. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. AVACOM sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop. Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 10.8 V dhe kapacitet 4400 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591849075189
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOHP-G56-N22
Lansuar:
5. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
307
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE