Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s, Li-Ion, 10.8V, 7800mAh / 84Wh

Kodi i produktit:
262171
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP ProBook 4330s, HP ProBook 4331s, HP ProBook 4430s, HP ProBook 4431s, HP ProBook 4435s, HP ProBook 4436s, HP ProBook 4440s, HP ProBook 4441s, HP ProBook 4446s, HP ProBook 4530s, HP ProBook 4535s, HP
EAN:
8591849053538
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
7800
Kodi:
NOHP-PB3H-806

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop HP ProBook 4330s, 4430s, 4530s . Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 10.8 V, fuqi 84 Wh dhe kapacitet 7800 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP ProBook 4330s, HP ProBook 4331s, HP ProBook 4430s, HP ProBook 4431s, HP ProBook 4435s, HP ProBook 4436s, HP ProBook 4440s, HP ProBook 4441s, HP ProBook 4446s, HP ProBook 4530s, HP ProBook 4535s, HP
EAN:
8591849053538
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
7800
Kodi:
NOHP-PB3H-806
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE