Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop HP ProBook 4730s, Li-Ion, 14.4V, 5800mAh

Kodi i produktit:
262164
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP ProBook 4730s, HP ProBook 4740s
EAN:
8591849072898
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NOHP-PB47-P29

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka jetëgjatësinë e saj dhe duhet të zëvendësohet. Avacom sjell një varg baterish alternative cilësore për një gamë të gjerë pajisjesh. Kjo bateri është e dizajnuar për laptop HP ProBook 4730s. Përbëhet nga jonet e elementit të litumit. Ka tension 14.4 V dhe kapacitet 5800 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP ProBook 4730s, HP ProBook 4740s
EAN:
8591849072898
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
5800
Kodi:
NOHP-PB47-P29
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
14.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE