Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15", Li-Ion, 10.8V, 4400mAh

Kodi i produktit:
262193
EAN:
8591849075035
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOLE-SL41-N22
Lansuar:
6. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një bateri AVACOM, e cila përbëhet nga qeliza Li-ion. Ajo ka tensioni dhe kapacitet 10.8 V, 4400 mAh. Bateria është dizajnuar për Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591849075035
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOLE-SL41-N22
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE