Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15", 10.8V, 5800mAh / 63Wh

Kodi i produktit:
262172
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8591849070740
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NOLE-SL41-P29
Lansuar më:
6. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri AVACOM, e cila përbëhet nga qelizat Li-Ion. Tensioni dhe kapaciteti: 10.8 V, 5800 mAh, 63 Wh. Bateri e përshtatshme për Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8591849070740
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NOLE-SL41-P29
Lansuar më:
6. 6. 2019
Prodhuesi:
Avacom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE