Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Dell 9-cell 97W/HR LI-ON për Latitude E5420/E5430/E5./E6

Kodi i produktit:
235441
Dizajnuar për:
Laptop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dell Latitude E5420, Dell Latitude E5430, Dell Latitude E5520, Dell Latitude E5530, Dell Latitude E6420, Dell Latitude E6420 ATG, Dell Latitude E6430, Dell Latitude E6430 ATG, Dell Latitude E6440, Del
I rikarikueshëm:
Kodi:
451-11961

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapaciteti i baterisë është 97 Wh dhe është kompatibile me laptopët Dell sikurse: E5420, E5430, E5520, E5530, E6420, E6420 ATG, E6430, E6430 ATG, E6440, E6520, E6530, E6540.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dell Latitude E5420, Dell Latitude E5430, Dell Latitude E5520, Dell Latitude E5530, Dell Latitude E6420, Dell Latitude E6420 ATG, Dell Latitude E6430, Dell Latitude E6430 ATG, Dell Latitude E6440, Del
I rikarikueshëm:
Kodi:
451-11961
Lansuar:
24. 4. 2018
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE