Bateri HP CM03XL për laptop HP ZBook 14, HP EliteBook 840 a 850, 4500 mAh

Kodi i produktit:
161537
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 840, EliteBook 850, ZBook 14
EAN:
8877587537500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 500
Kodi i prodhuesit:
E7U24AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfrytëzimi ditor i laptopëve, konsumi i konsiderueshëm i energjisë elektrike apo rimbushja e shpeshtë e baterisë sjellin një dobësim të baterisë apo prishje të tërësishme të saj. Zgjidhja është një bateri zëvendësuese, e cila do ta mbajë laptopin tuaj të ndezur për një kohë të gjatë, pa pasur nevojë për ta mbushur atë. Kjo bateri vjen me një kapacitet prej 4500 mAh dhe tension 11.1 V. Ajo është e dizajnuar për modelet e laptopëve HP ZBook 14, HP EliteBook 840 dhe 850th.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 840, EliteBook 850, ZBook 14
EAN:
8877587537500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 500
Kodi i prodhuesit:
E7U24AA
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
HP
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE