Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Lenovo SMB Ultrabay V330 15", Li-Ion, 39Wh

Kodi i produktit:
250073
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
V330
EAN:
1923308311304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GX50Q95755
Lansuar:
28. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Lenovo SMB është një bateri zëvendësuese Li-ion që mund të futet në vend të një disku optik në një version 15 " të laptopit Lenovo V330, dhe përputhet vetëm me modelet Ultrabay. Kjo bateri ka kapacitet prej 39 Wh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
V330
EAN:
1923308311304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GX50Q95755
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE