Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Lenovo SMB Ultrabay V330 15", 2 Cell

Kodi i produktit:
250073
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
V330
EAN:
1923308311304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GX50Q95755
Lansuar:
28. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Lenovo SMB është një bateri zëvendësuese Li-ion që mund të futet në vend të një disku optik në një version 15 " të laptopit Lenovo V330, dhe përputhet vetëm me modelet Ultrabay. Kjo bateri ka kapacitet prej 39 Wh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
V330
EAN:
1923308311304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GX50Q95755
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji:
Litium-ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE