Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë Acer Extensa 5220, 5200mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
165791
Dedikuar për laptopët Acer:
Extensa 5000, Extensa 5120, Extensa 5210, Extensa 5220, Extensa 5230, Extensa 5420, Extensa 5420G, Extensa 5430, Extensa 5610, Extensa 5620, Extensa 5620G, Extensa 5620Z, Extensa 5630, Extensa 5710, E
EAN:
4055655111881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2340

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët Acer Extensa dhe Acer TravelMate dhe ka kapacitet prej 5200 mAh dhe tension prej 11.1V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Extensa 5000, Extensa 5120, Extensa 5210, Extensa 5220, Extensa 5230, Extensa 5420, Extensa 5420G, Extensa 5430, Extensa 5610, Extensa 5620, Extensa 5620G, Extensa 5620Z, Extensa 5630, Extensa 5710, E
EAN:
4055655111881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2340
Lansuar:
20 Janar 2015
Lloji:
Lithium-ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE