Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për APPLE A1466 Macbook Air 13", 5200 mAh, Li-Pol

Kodi i produktit:
207764
Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Air 13
EAN:
4260317097377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2317

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetë-gjatësi të veten dhe gjithmonë vjen një kohë kur bateria duhet të ndërrohet. Ne mund të zgjedhim në mes të baterisë origjinale ose një baterie alternative që është më e lirë. Kompania Patona ofron një gamë të gjerë të baterive me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Ky model i baterisë Patona është Li-Pol bateri me një kapacitet prej 5200 mAh. Kjo bateri është e përshtatshme për laptop MacBook Air 13"

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Air 13
EAN:
4260317097377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2317
Lansuar:
18 Shkurt 2017
Lloji:
Litium-polimer (Li-pol)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE