Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë DELL Latitude 14/15/5000/E5440/E5540, 4400mAh, Li-Ion, 11,1V

Kodi i produktit:
263898
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude 14, Dell Latitude 15, Dell Latitude 5000, Dell Latitude E5440, Dell Lattitude E5540
EAN:
4055655176804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
PT2470

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo bateri cilësore ka mbrojtje ndaj mbingarkesës. Është e dizajnuar për laptopë Dell Latitude 14, 15, 5000, E5440, E5540. Ka kapacitet 4400 mAh dhe tension 11.1 V. Është e tipit Li-Ion. Zëvendëson bateritë në vijim: 0K8HC, 1N9C0, 3K7J7, 451-BBID, 451-BBIE, 451-BBIF, 7W6K0, 970V9, 9TJ2J, CXF66, F49WX, FT6D9, M7T5F, N5YH9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude 14, Dell Latitude 15, Dell Latitude 5000, Dell Latitude E5440, Dell Lattitude E5540
EAN:
4055655176804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
PT2470
Lansuar:
27. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE