Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptopë DELL Latitude E6420/E6430, 6600mAh, Li-Ion, 11,1V

Kodi i produktit:
263899
EAN:
4055655208420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
6600
Kodi:
PT2829
Lansuar:
27. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Kjo bateri cilësore ka mbrojtje ndaj mbingarkesës. Është e dizajnuar për laptopë Dell Latitude E6420 dhe E6430. Ka kapacitet 6600 mAh dhe tension 11.1 V. Është e tipit Li-ion. Zëvendëson bateritë në vijim: Dell M5Y0X, NHXVW, T54FJ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4055655208420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
6600
Kodi:
PT2829
Lansuar:
27. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE