Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ACER ASPIRE 8372, 4400mAh, Li-lon 14,8V AS10I5E

Kodi i produktit:
260985
Dedikuar për laptopët Acer:
Acer Aspire 8372, Acer Aspire 8372G, Acer Aspire 8372Z, Acer Aspire 8372ZG, Acer Aspire 8481, Acer Aspire 8481G
EAN:
4055655208147
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
PT2830

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Patona është projektuar për Acer Aspire 8372, dhe ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 14.8 V. Bateria karakterizohet nga cilësi të lartë, mbrojtje nga mbingarkesa dhe vjen me llojin Li-lon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Acer Aspire 8372, Acer Aspire 8372G, Acer Aspire 8372Z, Acer Aspire 8372ZG, Acer Aspire 8481, Acer Aspire 8481G
EAN:
4055655208147
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
PT2830
Lansuar:
18. 5. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh V:
14.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE