Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS X541, 2200mAh Li-Ion, 10.8V

Kodi i produktit:
262585
Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Asus R541UA-RB51, Asus X541SA-1A, Asus X541SA-1C, Asus X541SA-3F, Asus X541SA-3G, Asus X541SA-3H, Asus X541SC-1A, Asus X541SC-1C, Asus X541UA-1A, Asus X541UA-1C, Asus X541UA-3G, Asus X541UV-1A, Asus X
EAN:
4055655206600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2200

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri për ASUS X451 nga Patona, një prodhues i baterive me cilësi të lartë për standardet më të larta evropiane. Bateria karakterizohet nga cilësi e lartë dhe ka një mbrojtje të integruar të mbingarkesës, dhe plotësisht zëvendëson baterinë origjinale. Bateria është projektuar për ASUS X451, 2200 mAh, Li-Pol 10.8 V, dhe zëvendëson bateritë 0B110-00440000, A31LP4Q, A31N1601.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
Asus R541UA-RB51, Asus X541SA-1A, Asus X541SA-1C, Asus X541SA-3F, Asus X541SA-3G, Asus X541SA-3H, Asus X541SC-1A, Asus X541SC-1C, Asus X541UA-1A, Asus X541UA-1C, Asus X541UA-3G, Asus X541UV-1A, Asus X
EAN:
4055655206600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
2200
Kodi:
PT2824
Lansuar më:
11. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE