Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop DELL LATITUDE E7260/E7270/E7470, 7200mAh, Li-lon, 7.6V

Kodi i produktit:
259863
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E7260, Dell Latitude E7270, Dell Latitude E7470
EAN:
4055655207737
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
7 200
Kodi:
PT2828

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri e fuqishme zëvendësuese për laptopët Dell të përzgjedhur. Ajo ka cilësi të lartë dhe ofron mbrojtje të integruar ndaj mbingarkesës. Modeli i kësaj baterie përdor teknologjinë Li-Ion me një kapacitet prej 7200 mAh, e përshtatshme me modelet WYWJ2, MC34Y, 1W2Y2, 242WD, J60J5, 0J60J5 të Li-ion. E dizajnuar enkas për laptopët Dell Latitude E7260, E7270, E7470.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E7260, Dell Latitude E7270, Dell Latitude E7470
EAN:
4055655207737
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
7 200
Kodi:
PT2828
Lansuar:
25. 4. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh V:
7,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE