Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Lenovo IdeaPad 100-15IBD/V4400, 2200mAh, Li-Ion, 14,4V

Kodi i produktit:
259640
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
Lenovo B71-80 série, Lenovo IdeaPad 80QH00BCUS, Lenovo IdeaPad 100-14IBD(80RK002UIH), Lenovo IdeaPad 100-14IBD(80RK), Lenovo IdeaPad 100-15IBD, 100-14IBD, Lenovo IdeaPad 100-15IBD(80MJ00ATGE), Lenovo
EAN:
4055655202763
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2200
Kodi:
PT2816

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri e ka fundin e saj dhe gjithmonë ekziston një tjetër për ta zëvendësuar. Bateritë Patona janë të pajisura me qeliza cilësore, sipas standardeve evropiane, që përputhen me bateritë origjinale. Kjo bateri në veçanti është alternative. Ka kapacitet 2200 mAh dhe tension 14.4 V. Përbëhet nga jonet e elementit kimik të litiumit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
Lenovo B71-80 série, Lenovo IdeaPad 80QH00BCUS, Lenovo IdeaPad 100-14IBD(80RK002UIH), Lenovo IdeaPad 100-14IBD(80RK), Lenovo IdeaPad 100-15IBD, 100-14IBD, Lenovo IdeaPad 100-15IBD(80MJ00ATGE), Lenovo
EAN:
4055655202763
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2200
Kodi:
PT2816
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE