Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Samsung R460, 4400mAh, 11.1V

Kodi i produktit:
126496
Dedikuar për seritë e laptopëve Samsung:
70A00D/SEG, M60, NP-P50, NP-P60, NP-R40, NP-R40 Plus, NP-R45, NP-R65, NP-R70, NP-R418, NP-R420, NP-R428, NP-R429, NP-R430, NP-R460, NP-R462, NP-R463, NP-R463H, NP-R464, NP-R465, NP-R465H, NP-R466, NP-
EAN:
4260270448643
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet e laptopëve Samsung. Bateritë në fjalë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Samsung:
70A00D/SEG, M60, NP-P50, NP-P60, NP-R40, NP-R40 Plus, NP-R45, NP-R65, NP-R70, NP-R418, NP-R420, NP-R428, NP-R429, NP-R430, NP-R460, NP-R462, NP-R463, NP-R463H, NP-R464, NP-R465, NP-R465H, NP-R466, NP-
EAN:
4260270448643
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2200
Lansuar:
26 Prill 2013
Lloji:
Lithium-ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE