Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për ntb HP 2530p, 5200mAh Li-Ion 11.1V PREMIUM

Kodi i produktit:
191953
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
2533t, Compaq Business Notebook 2400, Compaq Business Notebook 2510p, Compaq Business Notebook nc2400, EliteBook 2530p, EliteBook 2540p
EAN:
4055655134736
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
15 100
Kodi:
PT2419

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative HP 2530p Patron janë me cilësi të lartë dhe me mbrojtje të integruar nga mbingarkesa. Kapaciteti i saj është 5200mAh, tensioni 11.1V. Bateria është li-ion dhe e zezë. Ajo zëvendëson bateritë origjinale 404887-241, 404888-241, 411126-001, 411127-001, 412779-001, 441675-001, EH767AA, EH768AA, HSTNN-DB22, HSTNN-DB23, HSTNN-FB21, HSTNN-XB21, RW556AA. Është e pajtueshme me HP 2533t, HP EliteBook 2530p, HP EliteBook 2540p, HP Compaq Business Notebook 2400 Series, HP Compaq Business Notebook 2510p, HP Compaq Business Notebook nc2400.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
2533t, Compaq Business Notebook 2400, Compaq Business Notebook 2510p, Compaq Business Notebook nc2400, EliteBook 2530p, EliteBook 2540p
EAN:
4055655134736
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
15 100
Kodi:
PT2419
Lansuar:
1. 6. 2016
Lloji:
Lithium-ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE