Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS K72, K72DR, K72DY, 4400 mAh, 10.8V

Kodi i produktit:
126349
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A72, A72D, A72DR, A72F, A72J, A72JK, A72JR, c N73J, K72, K72D, K72DR, K72F, K72J, K72JA, K72JB, K72JC, K72JE, K72JF, K72JH, K72JK, K72JL, K72JM, K72JO, K72JQ, K72JR, K72JT, K72JU, K72JV, K72JW, K72K
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2256
Lloji:
Li-ion

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Patona janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me bateritë origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët e brendit ASUS. Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe ofron një tension prej 10.8 V. Ky produkt është projektuar për këta modele të laptopëve: ASUS A72, K72, K73, N71, N73, X72 dhe X77. Kjo bateri është zëvendësuese për bateritë origjinale A32-K72 A32-N71, 70-NX01B1000Z, 70-NXH1B1000Z, 70-NZY1B1000Z, 70-NZYB1000Z, 90-XB2KN0BT00000Y.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A72, A72D, A72DR, A72F, A72J, A72JK, A72JR, c N73J, K72, K72D, K72DR, K72F, K72J, K72JA, K72JB, K72JC, K72JE, K72JF, K72JH, K72JK, K72JL, K72JM, K72JO, K72JQ, K72JR, K72JT, K72JU, K72JV, K72JW, K72K
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2256
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE